EXCLUSIVE ART OF TASTE

LA-CUISINETTE

ORGANİK & VEGAN

MAKARNA

İsmimizin ışığında, butik üretim prensiplerine sıkı sıkı bağlanıp, kendi kontrolümüzde olan tarlalarda yetişen organik hammaddelerle, ürünlerimizi tutkuyla hazırlıyoruz.

Her bir müşterimizin markamızı görünce hissetmesini istediğimiz, güven duygusu için ilk günkü heyecanımız, biriken tecrübemiz ve gelişen teknolojimizle çalışıyor ve vegan dünyanızda kalıcı olmayı planlıyoruz.

ORGANİK ÜRÜNLER

ONLINE MAĞAZA

Online mağazamızdan sipariş verip, kargo ücreti ödemeden organik ve vegan ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz.

Organik  Dünya

La-Cuisinette olarak yalnızca vegan yemek kriterlerini karşılayan organik ürünler üretiyor ve ihraç ediyoruz. Türkiye'nin organik gıda ve vegan dünyasına sebzeli makarna çeşitlerimizle sağlıklı çözümler getirmeye karar verdik. Sebzeli makarnalarımızı organik ürünler satışı yapan seçkin mağazalardan alabilir ya da online mağazamızdan eve sipariş edebilirsiniz.

ONLINE MAĞAZA >

En az %20 Organik Sebze içerir.

Tüm LA-CUISINETTE ürünleri en az %20 oranında belirtilen organik sebze içerir. 

Yavaş Üretim Sistemi

Sebzeli makarnalarımızın tamamı yavaş üetim tekniği ile üretilir.  Bu üretim tekniğinde hamurlar sıkıştırılmadığından sindirimi ve emilimi kolaydır

Global Organik Sertifikalar

ABD, AB ve dünya genelinde geçerliliği olan Euro Organic ve USD Organic belgelerine sahibiz.

Avrupa Vegan Sertifikalı

Ürünlerimizin tamamı Avrupa Vegeteryan Topluluğu tarafından verilen vegan sertifikasına sahiptir. 

Vegan olmayan hiç bir ürünü üretmiyoruz. Gönül rahatlığıyla bilebilirsiniz ki yemeğinizin yapımında hiç bir hayvan acı çekmemiş ve kötü muamele görmemiştir.

Gönül Rahatlığı ile Tüketin